Ostatni dni na głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Jeszcze tylko do najbliższego piątku (30 czerwca) krakowianie mogą głosować na wybrane projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dodatkowo, na ostatnie dni głosowania zostanie uruchomiony dodatkowy punkt do głosowania na Rondzie Mogislkim.
Każdy z mieszkańców upragnionych do głosowania może wybrać najwygodniejszą dla siebie formę. Poza opcją głosowania przez Internet www.budzet.krakow.pl, może udać się do jednego z ponad 90 punktów do głosowania, zlokalizowanych w siedzibach rad dzielnic, centrach handlowych (M1 oraz Bonarka), instytucjach kultury, a także w specjalnie zaaranżowanym Namiocie Obywatelskim na Małym Rynku. Dodatkowo na ostatnie dwa dni głosowania (28-30 czerwca) w punkcie informacji miejskiej na Rondzie Mogilskim zostanie zaaranżowany dodatkowy punkt do głosowania, czynny w godzinach od 14 do 18. Lista punktów do głosowania – www.budzet.krakow.pl
Tegoroczna edycja Budżetu Obywatelskiego to kolejna szansa, by spośród zgłoszonych projektów wybrać te, które zdaniem mieszkańcowi najlepiej wpłyną na zwiększanie jakości życia w Krakowie. Warto wykorzystać tę okazję i nadać kierunki zmianom w Mieście i poszczególnych dzielnicach.
Twoja oklica – Twoje Miasto – Twój głos – Twoja zmiana. Nie zwlekaj. Głosujmy!