Warsztaty Muzyki Gospel

Śpiewaj, raduj się i dobrze wypełnij swój czas biorąc udział w muzycznym i duchowym wydarzeniu.
Warsztaty Muzyki Gospel w MDK Fort 49 odbędą się w dniach od 25 do 27 maja i są skierowane do wszystkich, którzy kochają śpiewać.
Zajęcia poprowadzi Piotr Łopaciński – wokalista i pedagog. Śpiewał pod batutą takich dyrygentów jak: Siegfried Heinrich, Michael Stolle, Markus Fischer. Współpracował z takimi reżyserami jak: Hugo Wieg, Heinz Lukas-Kindermann, Rainer Wenke. Od 2012 roku działa w Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej w Głogowie jako instruktor śpiewu i emisji głosu.
Piotr prowadzi warsztaty w Polsce i za granicą z zakresu emisji głosu, estetyki i stylistyki wokalnej dla chórów amatorskich oraz profesjonalnych w różnych grupach wiekowych.
Założeniem warsztatów jest przygotowanie uczestników do udziału w koncercie, który odbędzie się w Kościele Miłosierdzia Bożego. To niepowtarzalna okazja, aby stać się częścią tego niezwykle ciekawego wydarzenia.
Do udziału w warsztatach zapraszamy dziecięce i młodzieżowe chóry szkolne, a także osoby indywidualne. Podkreślamy, że aby w nich uczestniczyć nie trzeba być profesjonalistą, nie jest wymagana znajomość nut, nie będzie też przesłuchań kwalifikacyjnych.
Każdy, kto lubi śpiewać i marzy o energetycznym, niepowtarzalnym, dobrze spędzonym czasie, nie może przegapić takiej okazji. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zainteresowani udziałem w zajęciach mogą zapisać korzystając z formularza.
Zapisy trwają!!!!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WARSZTATY MUZYKI GOSPEL Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”, os. Na Stoku 27b Parafia Miłosierdzia Bożego, os. Na Stoku 1 Patronat honorowy:
Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie Patronat medialny:
Plus Radio, Republika Gospel, Stowrzyszenie Gospel, Głos Tygodnik Nowohucki