Zima z nami nie jest zła

Zimowy czas w pełni, a co za tym idzie, powoli zbliża się długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci przerwa od nauki. I choć temperatura za oknem niska, w te ferie nie warto siedzieć w domu. Tych wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają do zapoznania się z przygotowaną specjalnie na ten czas ofertą zajęć.
Ferie z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta to doskonały sposób na nudę oraz na aktywne, twórcze i bezpieczne spędzenie czasu. W programie zimowej akcji znajdą się różnorodne propozycje tj. wyjścia do kina, na lodowisko i do teatru, warsztaty w muzeach i zajęcia plastyczne. Nie zabraknie także rozmaitych wycieczek, między innymi do Jaskini Solnej, Portu Lotniczego Kraków-Balice a także do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Na spragnionych wyzwań czekać będą ścianki wspinaczkowe oraz różnorodne gry i zabawy ruchowe. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.
Szczegółowe informacje oraz programy zajęć w Klubach znajdują się na stronie www.krakownh.pl. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wszystkich rodziców
i opiekunów zainteresowanych skorzystaniem z oferty Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji.
Nasze propozycje na ferie to gwarancja doskonałej zabawy i niepowtarzalnych doświadczeń! To także możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników
i zawarcia nowych znajomości. Zaplanuj z nami ferie dla swojego dziecka bo zima z nami nie jest zła!

KONTAKT
Dział Imprez i Promocji
Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
tel. 12 644 68 10 wew. 23, imprezy@krakownh.pl